Menu
Your Cart

Distances līgums

🗓 Atjaunots: 06.08.2022

 

️ SIA "DressYou" saglabā noslēgto pirkumu kopijas.

 

Preču piegādes laiks 5-10 darba dienas. Svētku dienās, garās brīvdienās vai citu iemeslu dēļ piegādes laiks var mainīties. Šādā gadījumā piegādes laiks ir no 7 līdz 14 dienām.

 

🇱🇻 Preces tiek piegādātas tikai un vienīgi LV teritorijā.

 

🔎Preču piegādes veidi ir aprakstīti sadaļā -> Piegādes informācija. Jums ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko pasūtījumu piegādes veidu. Pasūtījumu piegāde tiek nodrošināta sadarbībā ar DPD.

 

Piegādes izmaksas uz DPD paku skapjiem:

2.49 EUR 💸


Piegādes izmaksas DPD kurjera piegādei līdz mājas durvīm:

 4.99 EUR 💸

 

 

💳Veicot pasūtījumu apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitījumu. Prece skaitās pasūtīta tikai tajā brīdī, kad tiek veikta tās apmaksa. Pēc pasūtījuma veikšanas uz norādīto e-pastu pienāks faktūrrēķins, kurā ir norādīti apmaksas veikšanai nepieciešamie rekvizīti - bankas pārskaitījumu ir jāveic 1 darba dienas laikā, vai arī tas tiks anulēts un dzēsts no sistēmas.

 

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam, neminot preces atgriešanas iemeslu.

 

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu.

 

!!! Produktiem ir jābūt nelietotiem, orģinālā iepakojumā, ar etiķetēm. Ja produkta iepakojums būs bojāts, vai prece neizskatīsies tādā formātā, kāda tika piegādāta patērētājam piegādes brīdī, vai tiks atgrieztas vēlākā termiņā, kā tas iespējams - atgriešanas tiesības Jums nebūs iespējams izmantot !!!

 

📄Pasūtījumam  līdzi nāk atgriešanas veidlapa, kura ir jāaizpilda un jāsūta mums tādā gadījumā, ja Jūs vēlieties atteikties no sava pasūtījuma vai no kāda tā daļas.  Veidlapai ir jābūt pilnībā aizpildītai un parakstītai, tā ir jāizpilda saprotamā un izlasāmā rokrakstā.

 

📦 Preču atgriešana notiek izmantojot DPD paku skapi. Atgriežot preci atpakaļ, tā ir jānosūta: SIA "DressYou", uz DPD Paku Skapi TC Akropole (Maskavas iela 257, LV- 1063), saņēmēja tel.nr ir jānorāda: 20626026. Pie DPD paku skapja izvēlieties opciju – nosūtīt sūtījumu. Ar preču atgriešanu saistītās izmaksas sedz pircējs.

 

Maksimālās pasūtījuma izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma svara un izmēriem. Šīs izmaksas nevar būt lielākas par tām, kādas ir norādītas uz Jūsu pasūtījuma iepakojuma, brīdī, kad esiet saņēmis savu sūtījumu. Ar detalizētāku informāciju par sūtījumu izmaksām Jūs variet iepazīties sūtījumu piegādātāju mājaslapā.

 

🗓 Nauda par atgriezto preci tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā ne vēlāk, kā likumā noteikto 21 kalendāro dienu laikā, no brīža, kad būsim saņēmuši Jūsu atpakaļ sūtījumu un nosūtījuši Jums apstiprinošu e-pastu par to, ka tas ir noticis.

 

Atmaksāšana tiek veikta izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi.

 

Lai iegādātajiem produktiem nezustu lietošanas garantija, Jums ir jāapņemas ievērot visas prasības, kas saistītas ar šo produktu kopšanu, valkāšanu un mazgāšanu.

 

📣Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.

 

Ja Jums rodas kādi jautājumi saistība ar līgumu, atteikuma tiesībām vai Jūsu tiesībām, Jūs droši variet rakstīt mums uz 📧 [email protected] vai arī zvanīt darba laikā pa tālr. 20626026.

 

*Higiēnisku iemeslu dēļ atgriezt un mainīt nedrīkst tādus produktus, kā: zeķes, zeķubikses, peldkostīmi, apakšveļa (krūšturi, apakšbikses, koriģējošā veļa, babydoll kleitas, naktskrekli un pidžamas). Atgriešanas formas lapā obligāti jāuzraksta vārds, uzvārds, jāparakstās un jāatzīmē, ka esat piekrituši noteikumiem.

 

!!! Atgriešanas formas lapā obligāti jāuzraksta vārds, uzvārds, jāparakstās un jāatzīmē, ka esiet piekrituši noteikumiem, neaizmirstiet norādīt arī bankas kontu, uz kuru veikt atmaksu !!!