Menu
Your Cart

Sazināties ar mums

24/7 online
Iegādājies preces neizejot no mājām tiešsaistē
Darba laiks
24/7 iepirkšanās iespēja
Rakstiet mums
Droši uzdod savu jautājumu pie produkta vai rakstot uz [email protected]
Rekvizīti
SIA DressYou
Reģ.nr: 40203285974
PVN nr: LV40203285974
Juridiskā adrese: Vecmīlgrāvja 5.līnija 15, Rīga, LV-1015
Tālr nr: +371 20626026

Banka: A/S “Citadeles banka”
Kods: PARXLV22
Konts: LV79PARX0023670830001

Biežāk uzdotie jautājumi

👗 1. Izvēlieties vēlamo preču kategoriju. Atrodiet produktu, kuru vēlaties iegādāties. Atverot to Jums būs redzama informācija par produktu, tā krāsu, pieejamajiem izmēriem. Izvēlieties izmēru, produktu daudzumu un spiediet  Pievienot grozam.

🛒 2. Dodieties uz iepirkumu grozu. Ja Jums nav pieejami bonusa punkti vai atlaižu kodi, izvēlieties sagatavot rēķinu. Ievadiet pieprasīto informāciju. Ja Jums ir izveidots lietotāja konts ielogojieties tajā, ja nē, tad izveidojiet tādu vai veiciet pirkumu kā viesis.

💳 3. Kad būsiet apstiprinājis savu pirkumu grozu, Jūs saņemsiet faktūrrēķinu uz savu e-pasta adresi, kuru esiet norādījis reģistrējoties www.dressyou.lv. Ja izmantojiet gmail, pārbaudiet, vai e-pasts nav iekritis mēstulēs. Jums ir jāveic rēķina apmaksa 1 darba dienas laikā. Ja apmaksa netiek veikta, pasūtījums tiek anulēts.

DressYou nepiedāvā iespēju norēķināties ar pēcapmaksu, iepirkties ir iespējams tikai ar priekšapmaksu. Rēķina apmaksa notiek izmantojot bankas pārskaitījumu. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet rēķinu uz e-pasta adresi par veikto pasūtījumu un notikušo darījumu, rēķins ir jāapmaksā 1 darba dienas laikā.

Preču piegāde tiek nodrošināta ar DPD starpniecību Baltijas teritorijā (Latvija, Lietuva, Igaunija).

1. Paku saņemšana DPD Paku skapī:

💶 2.49 EUR par piegādi Latvijas teritorijā;


2. Paku saņemšana ar DPD Kurjera starpniecību:

💶 4.99 EUR par piegādi Latvijas teritorijā;


 *Par piegādes iespējām ārpus nosauktajām teritorijām, lūdzam sazināties ar mums.

 

📣 Lūdzu, norādiet pareizu tālr.nr., un e-pasta adresi, pārliecinieties ka šī informācija ir aktuāla un atjaunota, lai Jūs varētu saņemt informāciju no DPD par sava sūtījuma saņemšanu. Uz norādīto tālr.nr. tiks izsūtīts sms ar kodu, ar kura palīdzību Jūs varēsiet izņemt sūtījumu no pakomāta.

🛍️Visas preces, kuras ir iespējams iegādāties mūsu interneta veikalā atrodas dažādās noliktavā gan Latvijā, gan Eiropā. Mēs regulāri atjaunojam informāciju par produktiem, to pieejamību un izmēriem. Ja gadījumā Jūs esiet veicis pasūtījumu, un tieši tajā laikā tiek apkopota preču pieejamība un Jūsu izvēlētais produkts nav vairs pieejams, mēs ar Jums sazināsimies un vienosimies par to kā rīkoties tālāk.

👩 Protams. Ja nauda par pasūtījumu tiek pārskaitīta no Jūsu drauga, radinieka vai kāda cita bankas konta, maksājuma mērķi obligāti norādiet Vārdu, Uzvārdu, pasūtījuma nr,  par ko šī nauda tiek iemaksāta.

Jā, ir iespējams. Saskaņā ar LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumu (PTAL) 12. pants un MK Noteikumi par Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu", nosaka ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.

 

Izņēmumi ir precēm, kas tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir neaizvietojamas preces. Mūsu gadījumā tās ir: zeķes, zeķubikses, apakšveļa (krūšturi, apakšbikses), visu veidu peldkostīmi, koriģējošā veļa, erotiskie aksesuāri, apakšveļas komplekti, nakts apģērbs (naktskrekli, halāti, pidžamas). !!! Šīs preces mēs atpakaļ nepieņemam un nemainām higiēnisku apsvērumu dēļ. 

Lai atgrieztu preci Jums ir jāsaglabā preces etiķetes un orģinālais iepakojums. Sūtījumam ir jābūt tādā stāvoklī, kādā tas ir saņemts. Preces nedrīkst būt lietotas. Pirms mēs izsūtam klientam viņa pasūtījumu, mēs vienmēr pārbaudām vai tas nav brāķēts, ja kādu iemeslu pēc prece būtu bojāta, mēs to klientam nesūtam un paziņojam par radušos situāciju.

 

1. Preces tiek atgrieztas izmantojot tikai un vienīgi DPD pakomātu starpniecību. Līdzi atgrieztajam sūtījumam, obligāti, jānosūta korekti aizpildīta orģināla atgriešanas veidlapa, kuru jūs saņēmāt kopā ar sūtījumu.

2. Kad būsim saņēmuši Jūsu atgriezto preci, mēs par to Jums paziņosim uz e-pastu.

3. Nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta ne vēlāk kā likumā noteikto 21 kalendāro dienu laikā uz bankas kontu, no kura tika veikts maksājums par pasūtījumu.

 

* Atgriežot preci Jums tiek piedāvātas 2 iespējas (jūs variet atgriezt sūtījumu pilnā sastāvā vai daļu no tā):

1. Saņemt atpakaļ naudu par pirkumu;

2. Samainīt pret kādu citu produktu (-iem) (šī iespēja pieejama tikai Latvijas teritorijā)

📱 Jā, protams. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības mēs vienmēr gaidīsim Jūsu zvanus, vēstules. Mums var piezvanīt, nosūtīt e-pasta vēstuli. Kontaktus meklējiet sadaļā  Klientu serviss  Sazinieties ar mums. Mēs Jums centīsimies atbildēt, cik ātri vien tas būs iespējams.

 

Mūsu internetveikals ir atvērts 24/7. Uz Jūsu e-pastiem cenšamies atbildēt pēc iespējas ātrāk, arī brīvdienās ja tas ir iespējams. Telefoniski sazināties ar klientu apkalpošanas servisu ir iespējams darba dienās.

👚Nē, tas nav iespējams. Mēs esam interneta veikals un neparedzam šādu iespēju.

🛍️ Nē. Mēs šādu pakalpojumu nenodrošinām.

💯Jā. Sekojot līdzi mūsu sociālajiem kontiem Jūs diezgan bieži varēsiet atrast interesantus piedāvājumus un atlaižu kodus saviem pirkumiem. Par mūsu konkursiem Jūs variet lasīt mūsu mājas lapā, kā arī mūsu biznesa lapās Facebook, Draugiem, Instagram. 

👗👚👕Perfekti noteikt izmēru nav iespējams, jo mums katram ir savādāka ķermeņa forma, bet lai maksimāli būtu pārliecība par to, kāds izmērs ir nepieciešams ir sekojošas lietas, kas būtu jāizdara:1. Jādodas uz sadaļu => Izmēru tabula.2. Jāizmēra sevi, pēc parauga, kas dots blakām izmēru tabulām.3. Izvēloties izmēru skatāmies, kuras ķermeņa daļas ir svarīgas.Piemēram, bikses - svarīgi ir, lai precīzs būtu vidukļa un gurnu apkārtmērs. Piemēram, tops - svarīgs ir krūšu un vidukļa apkārtmērs cm.4. Mērot sevi, mērlenti neturam nedz pārāk vaļīgi, nedz pārāk stingri – mērenība šeit būs Jūsu sabiedrotais.5. Katrs apģērbs ir izmērīts un pārmērīts, lai tiešām izvēlētos īsto izmēru, apmēriet sevi, nav nepieciešamības izvēlēties izmēru pēc veiksmes principa izvēloties pāris izmērus vairāk, ņemot par pieredzi citus interneta veikala izmērus.
Informācija par produkta garumiem, auduma sastāviem ir pieejama pie katra produktu, apakšējā daļā. Ja kāda informācija iztrūkst, rakstiet mums un mēs Jums centīsimies palīdzēt 📧 [email protected]

Kontaktforma

Rekvizīti

DressYou | Sieviešu apģērbi
DressYou | Sieviešu apģērbi
DressYou | Sieviešu apģērbi
Telefona Nr:
123456789