Menu
Your Cart

Izmēru tabula

👗👚 Ieteikumi izvēloties piemērotāko apģērba izmēru:


Vienmēr pārbaudi izmēru tabulu katram produktam, kuru vēlies iegādāties, lai izvēlētos sev viss piemērotāko izmēru, bet šaubu vai jautājumu gadījumā, Tu vienmēr vari sazināties ar mūsu komandu, kura labprāt sniegs tev konsultāciju par labāko tev pieejamo variantu.

Izvēloties pareizo izmēru, izmanto mērlenti. Mērot sevi, turi lenti cieši, bet tā, lai justos maksimāli komfortabli.

Apkārtmēri būs daudz precīzāki ja palūgsi kādam citam palīdzību mērīšanas procesā.

Atceries, ka daudziem apģērbiem ir savas individuālas izmēru tabulas, tās ir atrodamas katra produkta aprakstu sadaļā, zem produktu attēliem. Šajā sadaļā pieejamas

Izmēru tabulas atšķiras gan starp apģērbu zīmoliem, gan pašām apģērbu kolekcijām. Tas ir pilnīgi normāli ja vienam no apģērba zīmoliem Tev būs piemērotāks L izmērs, bet citam XL.

Ir apģērbi, kuru izmēri pārklājas. Mēs šajā gadījumā Tev ieteiktu to izvēlēties pēc Tavām velmēm, piemēram, ja vēlies piegulošākus svārkus, izvēlies mazāku dubulto izmēru, ja vēlies brīvāku tuniku, droši izvēlies lielāku dubulto izmēru.

Atceries ka mērot vidukli, apmēri tieši platāko tā daļu, bet precīzākais gurnu apkārtmērs būs vidēji 20-25 cm zem vidukļa mēra, ņemot tieši tā platāko daļu.

Dubulto vai kombinēto izmēru apģērbi parasti tiek izgatavoti no staipīga auduma vai ir regulējami. Piemēram, XS – M izmēra staipīga adījuma tops būs piemēros XS, S, M izmēram.

Ja Tev ir izmērs starp S un M, un vēlamais apģērbs ir pieejams izmēros XS – S, M – L, izvēlies izmēru XS – S ka vēlies, lai apģērbs ir pieguļošāks, vai M – L ja vēlies, lai tas pieguļ normāli vai brīvi.

Brīvais izmērs jeb viens izmērs (no angļu val. – one size), nozīmē to, ka apģērbs ir izgatavots tikai vienā izmērā. One size apģērbi parasti ir piemēroti izmēriem no XS līdz M. Atkarībā no dizaina, tas bieži vien der arī L izmēram, bet var būt pārāk pieguļošs izmēram XL. Parasti, brīvā izmēra apģērbi ir pārāk mazi 2XL un plus izmēriem.

Unisex apģērbu modeļu izmēri būs piemēroti izmēru kategorijai no S līdz 2XL.