Menu
Your Cart

Noteikumi un nosacījumi

🗓 Atjaunots: 06.08.2022


SIA "DressYou" laika gaitā patur tiesības mainīt lietošanas noteikumus un nosacījumus.

 

📌  Autortiesības

Ar šo Jūs apliecināt, ka saprotat un pieņemiet, ka visa informācija, dati, bildes, teksti, programmatūra, attēli un visi citi pieejamie materiāli mūsu mājaslapā pieder mums (SIA DressYou). Ar šo, bez DressYou rakstiskas atļaujas, ir aizliegts augšupielādēt jebkuru mājas lapā pieejamo informāciju uz citu serveri. Jebkura neautorizēta materiālu izmantošana var tikt uzskatīta par autortiesību pārkāpumu.

 

📌  Lietotāju komentāri, atsauksmes un citi iesniegti materiāli

Jūs piekrītat tam, ka ziniet un ievērosiet visas ētikas un pieklājības normas, neapmelosiet un nesniegsiet nepatiesu informāciju rakstot komentārus, atsauksmes vai jebkādus citus rakstiski iesniegtus ziņojumus.

 

📌  Komunikācija

Jūs piekrītat, ka DressYou var Jums nosūtīt elektroniskā pasta ziņojumus, ja ir nepieciešamība Jūs informēt par izmaiņām, jauninājumi, vai detaļām, kas attiecās uz Jūsu veikto pasūtījumu.

 

📌  Produktu informācija

DressYou ir tiesības veikt izmaiņas produkta aprakstā, cenā, pieejamība, tad kad tas ir nepieciešams, arī gadījumos, kad pasūtījums jau ir veikts. Atgādinām, ka krāsa bildēs var atšķirties no tās izskata reālajā dzīve. Izmēri ir norādīti sadaļā Izmēru tabula, bet ir jāatceras, kad ražotāja kļūda ir pieļaujama no +/- 2 cm.

 

📌  Atbrīvošana no atbildības

Ar šo Jūs piekrītat aizsargāt, atbrīvot no atbildības un nenodarīt kaitējumu DressYou saistībā ar jebkurām prasībām par kaitējumu, to maksām un izmaksām, ieskaitot juridiskā aizstāvja izmaksas, kuras radušās mājas lapas lietošanas rezultātā.

 

📌  Noteikumi un nosacījumi par jaunumu saņemšanu

SMS jaunumus var saņemt jebkuri mobilo tīklu operātori - Tele2, LMT, Bite. Ja Jūs esiet parakstījies uz jaunumu abonēšanu, Jūs piekrītat tam, ka DressYou Jums ir tiesīgs nosūtīt informāciju par aktuāliem jaunumiem, akcijām ar elektroniskā pasta starpniecību.

 

📌  Privātums

DressYou nekādā gadījumā nepārdos un  neizpaudīs Jūsu sniegto personīgu informāciju trešajām personām bez Jūsu piekrišanas. Sīkāk par privātuma tiesībām Jūs varat izlasīt sadaļā Privātuma politika.

 

📃 Vispārīgi noteikumi:

1. DressYou preces piegādes laiks ir 5 līdz 10 darba dienas, svētku dienās piegādes termiņš var mainīties, tajos gadījumos, mēs ar Jums sazināsimies;

📦 2. Preču piegādes veidi ir aprakstīti sadaļā Piegādes informācija, Jums ir tiesības pašiem izvēlēties sev ērtāko un labāko piegādes veidu, kas Jums tiks nodrošināts;

📆 3. Jums ir iespēja 14 dienu laikā atgriezt preci, ja Jūs ar to esiet neapmierināts, ja prece neatbilst līguma noteikumiem – ja prece ir brāķis, tad, SIA DressYou segs ar atgriešanas piegādi saistītos izdevumus, citos gadījumos, piegādes izdevumus sedz pircējs;

🏷 4. Atgriežot preci ir jāaizpilda produktu atgriešanas forma un nosacījumi, kas attiecās uz preces atgriešanu - prece nedrīkst būt lietota, tai ir jābūt saglabātam visām etiķetēm, precei ir jābūt tādā stāvoklī un komplektācijā, kādā, tā tika saņemta;

📑 5. Kad Jūsu pasūtījums ir apstiprināts, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi automātiski tiek izsūtīts faktūrrēķins – naksimums 5 minūšu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, rēķina apmaksa ir jāveic izmantojot bankas pārskaitījumu 1 darba dienas laikā, citādāk - pasūtījums tiks anulēts.

 

 

​Jūs piekrītat tam, ka esiet iepazinies un izlasījis visus lietošanas nosacījumus un piekrītiet tos izmantot !