Menu
Your Cart

Par mums

2020.gads pārsteidza pasauli! Vai tu spēj saskaitīt visas tās lietas, kas ir mainījušās? Pārmaiņas ir vajadzīgas, jo tā ir virzība, tā nodomāja mūsu komanda šī satraucošā gada noslēgumā.

Mums prātā iešāvās ideja radīt jauna koncepta apģērbu interneta veikalu. +izmēru sieviešu apģērbu tirdzniecībā mūsu komandai jau ir vairāk nekā 7 gadu pieredze, līdz ar to, vēlējāmies saglabāt līdzšinējo kursu un izmantot jau esošās zināšanas šajā sfērā, bet radīt jaunu konceptu vēl labākai iepirkšanās pieredzei.

Mēs izveidojām visai plašu anketu ar jautājumiem par to, kā iepirkties vēlētos mūsu esošie klienti, sociālo tīklu sekotāji un arī potenciālie klienti. Mēs lūdzām paust savu viedokli par apģērbu izvēli, izmēru nepieciešamību, vēlamo cenu kategoriju un kritērijiem, kas ir svarīgi iepērkoties un veicot izvēli. Paldies visiem, kas piedalījās šajā aptaujā – pateicoties Jūsu sniegtajam viedoklim ir tapis DressYou sieviešu lielo izmēru apģērbu interneta veikala jaunais koncepts, pirmais lielo izmēru apģērbu interneta veikals sievietēm, kura tapšanas procesā ir piedalījušies paši klienti.

Apģērbi ir pieejami no 40 līdz pat 66 izmēram, tie ir kvalitatīvi, moderni, piemēroti dažādām dzīves situācijām un notikumiem. Nodrošinām 14 dienu atgriešanas garantiju, izdevīgus piegādes nosacījumus, super ātru piegādes laiks (1-2 darba dienas), modernu mājas lapas tehnoloģisko risinājumu, izsmeļošu informāciju par produktu, īstas produktu fotogrāfijas un orģinālus apģērbu demonstrāciju video materiālus, demokrātiskas un pieejamas preču cenas ikvienam.

Mūsu misija ir likt mūsu klientiem iegūt aizraujošu, personalizētu iepirkšanās pieredzi!

 

Mēs novēlam Jums patīkamu pieredzi un aizraujošu iepirkšanos internetā!

 

 

Uz turpmāku sadarbību,

vienmēr Jūsu

SIA DressYou